Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
"Soneta montare/demontare parapet metalic - 1 buc" - DRDP Buzau
- Număr anunț
- CN1082566
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43311000-6 · Sonete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587.970 RON
- Valoare atribuită
- 459.680 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2025 12:32
- Anunț de atribuire
- CAN1161268
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248149
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator preturi - Anexe prop financiara.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1248149.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Valoare atribuită
459.680 RON
din 587.970 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 128.290 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.