Atribuită
Anunț de participare
Furnizare - Reactivi de laborator in cadrul proiectului de cercetare PNRR, Contract de finantare nr.: 760065 / 23.05.2023, CF 85 / 15.11.2022 - "HINT II"
- Număr anunț
- CN1082540
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 24.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153797
- Termen limită
- 24.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 403412-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248017
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini_signed.pdf
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- FisaDate_DF1248017.pdf
- formulare.doc.p7s
- Model propunere tehnica.doc.p7s
- Modificare - Model - Contract furnizare PNRR(1).doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro