Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,7% sub estimat

Săpun de toaletă (100g) solid

Număr anunț
SCN1135923
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
TURKROM SA (CUI 6572370)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
9.270 RON 18,7% sub estimat
Data publicării
13.12.2023 16:18
Anunț de atribuire
SCNA1099300
Termen limită
04.01.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1198632

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURKROM SA CUI RO6572370
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRODIVEX SRL CUI ro23906896
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURICOM TRADE S.R.L. CUI RO 33493045

Valoare atribuită

9.270 RON

din 11.400 RON estimat 18,7%

Adjudecat la 81,3% din estimat · economie 2.130 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.