Atribuită Anunț de participare

EXTINDERE CANALIZARE MENAJERA SI ALIMENTARE CU APA IN SATELE DEIA, DRAGOSA SI FRUMOSU, JUDETUL SUCEAVA

Număr anunț
CN1082593
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.206.429,20 RON
Valoare atribuită
30.205.000 RON
Data publicării
25.06.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1152915
Termen limită
21.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
407276-2025
Documentație de atribuire
DF1248302

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Subcontractanți 2
CIMBRU-TEI COM SRL CUI RO 9288250
REVIVO SRL CUI RO15857369

Valoare atribuită

30.205.000 RON

din 30.206.429,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.