Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,5% sub estimat

Echipamente Laborator Științe Cognitive pentru dotarea Facultății de Psihologie și Științele Educației a Universității din București - RELUARE, 3 loturi

Număr anunț
CN1082678
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.400 RON
Valoare atribuită
26.083 RON 42,5% sub estimat
Data publicării
25.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157086
Termen limită
01.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
407334-2025
Documentație de atribuire
DF1248357

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 45.400 RON Adjudecat: 26.083 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Display-Tablă interactivă 10.500 RON CHROME COMPUTERS S.R.L. 26.083 RON
2 Casca Electroencefalografie 18.900 RON Anulat
3 Laptop tip 1 16.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

26.083 RON

din 45.400 RON estimat 42,5%

Adjudecat la 57,5% din estimat · economie 19.317 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.