Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii delegare a gestiunii serviciului de iluminat public, Orașul Râșnov, Jud. Brașov (3 ani)
- Număr anunț
- CN1082664
- Autoritate contractantă
- AGENTIA METROPOLITANA PENTRU DEZVOLTARE DURABILA BRASOV (CUI 18308578)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.827.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.825.925,19 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1155381
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 410672-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248641
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1- REGULAMENT ILUMINAT 2024_semnat.pdf
- ANEXA 2-CAIET DE SARCINI REVIZUIT_semnat.pdf
- ANEXA 3 - STUDIU DE OPORTUNITATE_semnat.pdf
- ANEXA 4 -MODEL CONTRACT DELEGARE REVIZUIT_SEMNAT.pdf
- ANEXA 5 -PROCEDURA AJUSTARE TARIFE_semnat.pdf
- ANEXA 6 - INDICATORI DE PERFORMANTA_semnat.pdf
- ANEXA 7 - CENTRALIZATOR AL VALORII TARIFE OPERATIUNI_semnat.pdf
- Anexa 8- Inventar bunuri_semnat.pdf
- ANEXA 9- FISE TEHNICE_SEMNAT.pdf
- FisaDate_DF1248641.pdf
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA_SEMNAT.pdf
- HCL 129 din 30.07.2024_semnate.pdf
- HCL 130 din 30.07.2024_semnat.pdf
- HCL 143 din 27.08.2024_semnat.pdf
- H.C.L. nr.133-19.06.2025_semnat.pdf
- HCL nr. 81din 24.04.2025_semnat.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE_SEMNAT.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
1.825.925,19 RON
din 1.827.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.074,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.