Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,8% sub estimat
Servicii de curatenie si igienizare
- Număr anunț
- CN1082656
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN PREST ACTIV SRL (CUI 24131453)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.773.554,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.032.302,34 RON 41,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158002
- Termen limită
- 04.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 406161-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248477
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_servicii curatenie.pdf
- FisaDate_DF1248477.pdf
- Modele formulare_servicii curatenie.pdf
- Proiect contract_servicii curatenie.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEAN PREST ACTIV SRL CUI RO 24131453
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERRA CLEAN SERVICE SRL CUI 24385672
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PERLA ECO CLIN SRL CUI 30799679
Valoare atribuită
1.032.302,34 RON
din 1.773.554,94 RON estimat
41,8%
Adjudecat la 58,2% din estimat · economie 741.252,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.