Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat

Organizarea a 6 reuniuni ale Comitetului de Monitorizare pentru Planul Strategic PAC 2023-2027 și ale Grupurilor de lucru aferente

Număr anunț
CN1082625
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913.852,82 RON
Valoare atribuită
837.516,90 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
25.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157915
Termen limită
28.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
406422-2025
Documentație de atribuire
DF1248179

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMO-SERVICE SRL CUI RO 13578422
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

837.516,90 RON

din 913.852,82 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 76.335,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.