Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat
Servicii de revizie tehnică, întreținere și reparație Autoutilitara FORD Transit
- Număr anunț
- CN1082614
- Autoritate contractantă
- CAMERA DEPUTATILOR (CUI 4265795)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.722,70 RON
- Valoare atribuită
- 27.722,06 RON 33,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2025 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1153817
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248359
Documente
Documentația de atribuire
- 1.3. Contract - proiect - Servicii Revizie autoutilitara FORD Transit.docx.p7s
- 1.4. Formulare.docx.p7s
- Caiet de sarcini - cu piese si manopera solicitate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248359.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
27.722,06 RON
din 41.722,70 RON estimat
33,6%
Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 14.000,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.