Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Acord cadru 2 ani- Servicii de intretinere, constatare/diagnosticare, reglari si reparatii, inclusiv furnizare de piese de schimb si materiale de exploatare pentru autoturismele din cadrul D.R.D.P. Bucuresti marca DACIA, tip model Logan/Duster
- Număr anunț
- CN1082742
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.573.519,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.415.816 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162061
- Termen limită
- 06.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 412185-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248857
Documente
Documentația de atribuire
- a)Acord cadru servicii DACIA DUSTER pt publicare.pdf.p7s
- b)Contract subsecvent servicii DACIA DUSTER pt publicare.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- c)Comanda ferma subsecventa DACIA DUSTER pt publicare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248857.pdf
- Formulare AC service Dacia.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER CARS ROMÂNIA SRL CUI RO 24195562
Subcontractanți 1
AUTO MARCU'S GRUP SA CUI RO 86
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN VEST SRL CUI RO 16594074
Valoare atribuită
1.415.816 RON
din 1.573.519,16 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 157.703,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.