Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE IMUNOLOGIE QFT9000
- Număr anunț
- CN1062659
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 996.840 RON
- Valoare atribuită
- 1.094.400 RON
- Data publicării
- 15.12.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1122217
- Termen limită
- 22.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 762160-2023
- Documentație de atribuire
- DF1198688
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.doc.p7s
- CAIET SARCINI REACTIVI IMUNOLOGIE QFT9000_signed.pdf
- FisaDate_DF1198688.pdf
- Formular contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. CUI 39484429
Valoare atribuită
1.094.400 RON
din 996.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro