Atribuită
Anunț de participare
Achizitie reactivi pentru analize de sange compatibili cu aparatele existente in unutate
- Număr anunț
- CN1082702
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729.120 RON
- Valoare atribuită
- 1.749.600 RON
- Data publicării
- 25.06.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1152903
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 409501-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248336
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru si contract subsecvent reactivi upu-semnat.pdf.p7m
- caiet de sarcini reactivi upu-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1248336.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
1.749.600 RON
din 1.729.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro