Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Infrastructura IT (furnizare de echipamente IT, hardware și software, licențe)
- Număr anunț
- CN1082823
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 32571000-6 · Infrastructura de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.565.177,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.262.884,06 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160032
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 422158-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248928
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Valori estimate Infrastructura.xlsx.p7s
- 2. Caiet de sarcini -CentruDeDate-AllinOne-SW-Retea.docx.p7s
- 3. Formulare Infrastructura IT.docx.p7s
- 4. Draft Contract furnizare Infrastructura IT.docx.p7s
- FisaDate_DF1248928.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 3.565.177,94 RON Adjudecat: 3.262.884,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente IT, servere și software | 1.712.982,98 RON | S.C. ETA2U S.R.L. | 1.679.058,25 RON ↓2,0% |
| 2 | Statie de lucru - all in one | 782.794,55 RON | — | |
| 3 | Echipament de rețea de tip switch | 1.012.086,61 RON | ETA2U | 1.583.825,81 RON |
| 4 | Switch și Router | 57.313,80 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOGOLDING S.R.L. CUI 47358758
Valoare atribuită
3.262.884,06 RON
din 3.565.177,94 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 302.293,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.