Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat
Achiziționarea unor subscripții securitate/update-uri/semnături/videoconferințe
- Număr anunț
- CN1082816
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.286.240,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.794.858 RON 21,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159691
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 419224-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248967
Documente
Documentația de atribuire
- 3. SI - Instructiuni catre of. confom aviz ANAP_semnat.docx.p7s
- 4. Sectiunea II - Caiet de Sarcini - seap_semnat.docx.p7s
- 5. Sectiunea III - model contract de furnizare (002)_semnat.docx.p7s
- 6. Aviz ADR - CTE_semnat.pdf
- 6. Sectiunea IV - formulare _semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1248967.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Perfect Lights CUI RO 17918527
Terți susținători 1
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Valoare atribuită
1.794.858 RON
din 2.286.240,50 RON estimat
21,5%
Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 491.382,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.