Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare Reactivi de Laborator LC

Număr anunț
CN1082774
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
SANTE INTERNATIONAL SA (CUI 3210015)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.937.666,80 RON
Valoare atribuită
1.937.666,78 RON
Data publicării
27.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157149
Termen limită
01.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
417907-2025
Documentație de atribuire
DF1248724

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 1.937.666,80 RON Adjudecat: 1.937.666,78 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru analizorul Attelica 1500 452.050 RON Sante International S.A. 813.132,88 RON
2 Reactivi pentru sistemul automat de analiza urinara LabUMat 2-U… 220.500 RON CLINI-LAB 220.500 RON
3 Reactivi pentru analizorul Immulite 2000 XPI 361.082,90 RON
4 Reactivi pentru analizor electroforeza gel de agaroza/acetat de… 302.440 RON SEBIA ROMANIA 302.440 RON
5 Reactivi pentru analizorul Cobas 6800 601.593,90 RON ROCHE ROMANIA 601.593,90 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.937.666,78 RON

din 1.937.666,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.