Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,5% sub estimat
Echipamente IT
- Număr anunț
- CN1082780
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589.100 RON
- Valoare atribuită
- 368.450 RON 37,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157025
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 415372-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248704
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Instructiuni pentru ofertanti echipamente IT PR SE - servere.pdf.p7s
- Anexa 4- Acord privind prelucrarea datelor.docx.p7s
- CS_SERVER_PRSE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248704.pdf
- Formulare Echipamente IT PR SE - servere.doc.p7s
- I_CONTRACT_Produse.docx.p7s
- II1_Contract_PRODUSE_CG.docx.p7s
- II2_Contract_PRODUSE_CS.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 589.100 RON Adjudecat: 368.450 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Server și echipamente de stocare | 524.500 RON | PANCRONEX | 368.450 RON ↓29,8% |
| 2 | Sistem videoconferință | 64.600 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CG&GC IT e-XperT CUI 27258363
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
368.450 RON
din 589.100 RON estimat
37,5%
Adjudecat la 62,5% din estimat · economie 220.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.