Atribuită Anunț de participare

Set wattmetru digital portabil cu cleste atasabil si traductor flexibil

Număr anunț
CN1082765
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
Cod CPV
38341300-0 · Instrumente de masurare a marimilor electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.600 RON
Valoare atribuită
27.600 RON
Data publicării
26.06.2025 07:56
Anunț de atribuire
CAN1154896
Termen limită
31.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248706

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

27.600 RON

din 27.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.