Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Achizitie buldoexcavator
- Număr anunț
- CN1082884
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 898.800 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155262
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 424867-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248997
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini buldoexcavator.pdf.p7s
- Contract furnizare modificat Buldo_iunie 2025_FINAL.docx.p7s
- FisaDate_DF1248997.pdf
- modele de formulare.docx.p7s
- Propunere-financiara1 .xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
898.800 RON
din 1.000.000 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 101.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.