Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Servere
- Număr anunț
- CN1082869
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- PRO IT SRL (CUI 16329302)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.304.199 RON
- Valoare atribuită
- 1.238.987 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1154739
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 422294-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248992
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248992.pdf
- Formular_Declaratie_privind_beneficiarii_reali.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Proiect_contract_Lab. calculat..docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.304.199 RON Adjudecat: 1.238.987 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO IT SRL CUI RO16329302
Valoare atribuită
1.238.987 RON
din 1.304.199 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 65.212 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.