Atribuită Anunț de participare

Achizitie Instalatie radiologica COMPUTER TOMOGRAF 128 sectiuni achizitionate

Număr anunț
CN1082854
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.825.210,08 RON
Valoare atribuită
3.825.210 RON
Data publicării
01.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155113
Termen limită
04.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
424512-2025
Documentație de atribuire
DF1248798

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

3.825.210 RON

din 3.825.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.