Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta si asistenta sistem informatic
- Număr anunț
- CN1082851
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.354.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.658.750 RON
- Data publicării
- 01.07.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1152925
- Termen limită
- 05.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 424537-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248716
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft contract si acord cadru.docx.p7s
- FisaDate_DF1248716.pdf
- FORMULARE servicii informatice.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
4.658.750 RON
din 3.354.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro