Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Extindere sistem de alimentare cu apa potabila si extindere sistem de apa uzata sat Tazlau, comuna Tazlau, judetul Neamt
- Număr anunț
- SCN1136147
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAZLAU (CUI 2613010)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIMARKET SRL (CUI 15440751)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.422.844,25 RON
- Valoare atribuită
- 14.186.289,42 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2023 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1100025
- Termen limită
- 29.01.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1199031
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- 02. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 04.Contract-Tazlau- Ext apa-canal;.doc.p7s
- 05.Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1199031.pdf
- hidroedilitare 1.rar.p7s
- hidroedilitare 2.rar.p7s
- Liste.rar.p7s
- rezistenta.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEHNIMARKET SRL CUI RO 15440751
Asociați 1
ROLENA SERV SRL CUI 6907905
Valoare atribuită
14.186.289,42 RON
din 14.422.844,25 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 236.554,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.