Atribuită Anunț de participare

Furnizare obiecte de mobilier – dotare laboratoare și cabinete, în cadrul proiectului ”Dotare cu Mobilier, Materiale Didactice și Echipamente Digitale a Unităților de Învățământ Special din Județul Cluj”

Număr anunț
CN1082835
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
Dezmembrari Miki SRL (CUI 22474030)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.168 RON
Valoare atribuită
131.167 RON
Data publicării
01.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156811
Termen limită
28.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
424873-2025
Documentație de atribuire
DF1248736

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

131.167 RON

din 131.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.