Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
,, Proiectare și execuție lucrări „Reabilitare DJ 188 Bogdan Vodă – Vișeu de Jos”
- Număr anunț
- CN1062799
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.055.355 RON
- Data publicării
- 20.12.2023 13:01
- Termen limită
- 30.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 772713-2023
- Documentație de atribuire
- DF1198857
Documente
Documentația de atribuire
- Adresa prelungire expertiza tehnica DJ 188 Bogdan V - Viseu de Jos.pdf.p7s
- Analiza cost-beneficiu - DJ 188.pdf.p7s
- Anexa CAIET SARCINI Centralizat ofertei-Lista de preturi-Grafic esalon plati DJ 188.xls.p7s
- Anexa CAIET SARCINI grafic DJ 188.xls.p7s
- Criterii de atribuire-factori de evaluare.PDF.p7s
- CS Reabilitare DJ 188 Bogdan Voda - Viseu de Jos.pdf.p7s
- CU prelungit + avize 1 DJ 188.pdf.p7s
- CU prelungit + avize 2 DJ 188.pdf.p7s
- CU prelungit + avize 3 DJ 188.pdf.p7s
- Detalii executie DJ 188.pdf.p7s
- Draft contract Reabilitare DJ 188 Bogdan Voda - Viseu de Jos.pdf.p7s
- Experienta similara.PDF.p7s
- Expertiza drum DJ 188.pdf.p7s
- Expertiza pod DJ 188.pdf.p7s
- FisaDate_DF1198857.pdf
- Formulare.PDF.p7s
- Garantia de buna executie si Garaantia de participare.PDF.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.PDF.p7s
- Parte desenata poduri DJ 188.pdf.p7s
- Plan de situatie p1 DJ 188.pdf.p7s
- Plan de situatie p2 DJ 188.pdf.p7s
- Profile longitudinale DJ 188.pdf.p7s
- Profile transversale tip DJ188.pdf.p7s
- SF parte scrisa p1 DJ 188.pdf.p7s
- SF parte scrisa p2 DJ 188.pdf.p7s
- Studiu de coexistenta DJ 188.pdf.p7s
- Studiu geotehnic .pdf.p7s
- Studiu hidrologic.pdf.p7s
- Studiu identificare retele.pdf.p7s
- Studiu topo DJ 188.pdf.p7s
- Studiu trafic actualizat DJ188.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
CONREP SA CUI RO 2221199
Subcontractanți 7
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
CONCRETE BRIDGE SRL CUI 36726323
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
ELECTROMARA SRL CUI RO 14176938
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE CUI 3897238
SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL CUI RO 17982104
Terți + subcontractanți 1
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 4
CONSTRUCTII - DEMOLARI R.I. SRL CUI 29284857
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
MW & KVA ELECTRIC S.R.L. CUI 37951641
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Subcontractanți 5
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
INSTAL ITTU SRL CUI RO20807200
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE SI ARHEOLOGIE CUI 3694977
VAGAME TIM GRUP S.R.L. CUI 27930463
Terți + subcontractanți 1
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.