Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
Acord Cadru_Furnizare de alimente
- Număr anunț
- CN1062778
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.390.411,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.942.403,20 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1126841
- Termen limită
- 29.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 773917-2023
- Documentație de atribuire
- DF1199078
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Anexa-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1199078.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
- Model Acord Cadru si Contract Subsecvent-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (35)
Adjudecat: 3.942.403,20 RON
Participanți · 27 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER DAVID S.R.L. CUI RO 9763014
Valoare atribuită
3.942.403,20 RON
din 4.390.411,20 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 448.008 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.