Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitionare dotari echipamente medicale - rest de achizitionat-Lot 11- Ecograf dopller cu 3 sonde, ob: "REABILITARE, MODERNIZARE ȘI EXTINDERE AMBULATORIU CU ÎNGLOBARE CLĂDIRE C8 (PROPUSĂ PENTRU SCHIMB DE DESTINAȚIE DIN MAGAZIE ÎN AMBULATORIU) ȘI AMENAJARE INCINTĂ, COD SMIS 322820
- Număr anunț
- CN1082936
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- MEDIWIZ HEALTH S.R.L. (CUI 47055347)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570.960 RON
- Valoare atribuită
- 570.450 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158940
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 428062-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249174
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini smis322820_lot 11.pdf.p7s
- contract_propunere ambulator.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249174.pdf
- fisa tehnice Lot 11_SOLICITARE CLARIFICARI_LOT 11_ SI RASPUNSURI.zip.p7s
- formulare _ lot 11.zip.p7s
- Instructiuni ofertanti SMIS 322820.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIWIZ HEALTH S.R.L. CUI 47055347
Subcontractanți 1
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Valoare atribuită
570.450 RON
din 570.960 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 510 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.