Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat

REGENERARE URBANA ZONA CENTRALA ORAS VALENII DE MUNTE, JUDETUL PRAHOVA

Număr anunț
CN1082758
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.622.838,39 RON
Valoare atribuită
3.391.576,33 RON 83,6% sub estimat
Data publicării
27.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173378
Termen limită
05.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
416588-2025
Documentație de atribuire
DF1248693

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.391.576,33 RON

din 20.622.838,39 RON estimat 83,6%

Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 17.231.262,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.