Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
CONSUMABILE MEDICALE-KIT HIPEC-PROIECT RORS 00009
- Număr anunț
- CN1083036
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510.473,76 RON
- Valoare atribuită
- 493.050 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152883
- Termen limită
- 12.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 433957-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249306
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini consumabile RORS-ONCO-TEAM.doc.p7s
- FisaDate_DF1249306.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Valoare atribuită
493.050 RON
din 510.473,76 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 17.423,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.