Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat

Achizitie consumabile diabet zaharat, nutritie si boli metabolice

Număr anunț
CN1083002
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
GLUCOPRO S.R.L. (CUI 50564537)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.339.181,44 RON
Valoare atribuită
21.050.893,44 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2025 17:01
Anunț de atribuire
CAN1155309
Termen limită
05.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
436930-2025
Documentație de atribuire
DF1249108

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (15)

Adjudecat: 21.050.893,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 kituri initiere senzori 1 Glucopro 12.720.000 RON
2 kituri initiere senzori 2 DEYAN KRAFT MEDICAL 882.357,60 RON
3 kituri initiere senzori 3
4 consumabile senzori compatibili cu kituri initiere 1
5 consumabile senzori compatibili cu kituri initiere 2
6 consumabile senzori compatibili cu kituri initiere 3 ROCHE ROMANIA 345.600 RON
7 consumabile senzori compatibili cu sistemul Guardian 4
8 consumabile pentru pompe simple tip Accu Check RUBICON PHARMACEUTICALS 240.768 RON
9 consumabile pentru pompe simple tip medtronic MEDTRONIC ROMANIA 6.281.328 RON
10 pompa insulina augumentata cu senzori - kit initiere
11 consumabile pompa insulina augumentata cu senzori
12 pompa insulina cu sistem de monitorizare continua a glicemiei, …
13 Consumabile pompa insulina cu sistem de monitorizare continua a…
14 sistem pompa fara tubulatura - set initiere 3 luni
15 consumabile pompa fara tubulatura DEYAN KRAFT MEDICAL 580.839,84 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLUCOPRO S.R.L. CUI RO50564537
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

21.050.893,44 RON

din 24.339.181,44 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 3.288.288 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.