Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat

Extinderea rețelei medicale a SUUMC prin integrarea și implementarea tehnologiei fără fir ca parte integrantă a sistemului IT din cadrul spitalului

Număr anunț
CN1082997
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
FELIX TELECOM SRL (CUI 2354144)
Cod CPV
32412000-4 · Retea de comunicatii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.255.984 RON
Valoare atribuită
2.925.491,86 RON 31,3% sub estimat
Data publicării
04.07.2025 17:01
Anunț de atribuire
CAN1158282
Termen limită
05.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
435733-2025
Documentație de atribuire
DF1249273

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
STARC4SYS SRL CUI RO31340215

Valoare atribuită

2.925.491,86 RON

din 4.255.984 RON estimat 31,3%

Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 1.330.492,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.