Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 63,4% sub estimat

FURNIZARE DOTARI IN CADRUL PROIECTULUI “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A ȘCOLII GIMNAZIALE „TUDOR VLADIMIRESCU” ANDREEȘTI, JUDEȚUL GORJ”

Număr anunț
SCN1136267
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
VERASYS INTERNATIONAL SRL (CUI 15565607)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497.170 RON
Valoare atribuită
181.776 RON 63,4% sub estimat
Data publicării
21.12.2023 06:24
Anunț de atribuire
SCNA1100088
Termen limită
09.01.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1199366

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 344.720 RON Adjudecat: 181.776 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 echipamente digitale 244.170 RON VERASYS INTERNATIONAL 181.776 RON ↓25,6%
3 materiale didactice 100.550 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

181.776 RON

din 497.170 RON estimat 63,4%

Adjudecat la 36,6% din estimat · economie 315.394 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.