Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat

Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 1, 138, 139, 140, 143

Număr anunț
CN1083115
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383.540,68 RON
Valoare atribuită
285.073 RON 25,7% sub estimat
Data publicării
07.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157289
Termen limită
08.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
438361-2025
Documentație de atribuire
DF1249489

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 383.540,68 RON Adjudecat: 285.073 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Poz. 1. Statii de lucru performante 200.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 200.000 RON
2 Poz. 138. Statie de lucru mobila 57.310,02 RON Anulat
3 Poz. 139. Statie de lucru mobila 26.638,66 RON Anulat
4 Poz. 140. Tabla interactiva 17.230 RON TRYAMM TRADING CONSULTING 7.223 RON ↓58,1%
5 Poz. 143. Stație de lucru portabila interactivă 82.362 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 77.850 RON ↓5,5%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922

Valoare atribuită

285.073 RON

din 383.540,68 RON estimat 25,7%

Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 98.467,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.