Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Sistem integrat de analiza electrocardiografica
- Număr anunț
- CN1083160
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- EURO PHARMAMED SRL (CUI 33289178)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.000 RON
- Valoare atribuită
- 123.800 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155367
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 437642-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249727
Documente
Documentația de atribuire
- 4.2. Caiet de sarcini_Digitalizare MG - electrocardiograf.pdf.p7s
- 4.3. Anexa Caiet de sarcini_Digitalizare electrocardiograf.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249727.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO PHARMAMED SRL CUI 33289178
Valoare atribuită
123.800 RON
din 124.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.