Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator

Număr anunț
CN1083119
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.647.115 RON
Valoare atribuită
11.647.115 RON
Data publicării
07.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1153884
Termen limită
11.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
439394-2025
Documentație de atribuire
DF1249593

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

11.647.115 RON

din 11.647.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.