Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1083120
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.655.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.655.600 RON
- Data publicării
- 07.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154441
- Termen limită
- 14.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 440095-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249595
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7m
- Caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1249595.pdf
- Model AC si CS-semnat.doc.p7m
- Modele de formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
5.655.600 RON
din 5.655.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro