Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Servicii de inchiriere si igienizare a toaletelor ecologice mobile
- Număr anunț
- CN1083112
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- COMEX ROM SRL (CUI 27820)
- Cod CPV
- 50760000-0 · Repararea si intretinerea toaletelor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.543.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.511.372,63 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155145
- Termen limită
- 05.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 436278-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249509
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1249509.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOALETE ECOLOGICE SRL CUI RO 18565644
Valoare atribuită
1.511.372,63 RON
din 1.543.950 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 32.577,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.