Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
,,Echipamente pentru Laboratorul de Microbiologie din cadrul Spitalului Municipal Campulung jud. Arges”
- Număr anunț
- CN1083102
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL (CUI 18858660)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.950 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155446
- Termen limită
- 04.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 433659-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249572
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- Clauze contractuale obligatorii (1)_signed.pdf
- FisaDate_DF1249572.pdf
- Model Formulare Documentatie Atribuire_signed.pdf
- Sectiunea II instructiuni pentru candidati _signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Subcontractanți 1
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI RO 38022073
Valoare atribuită
82.950 RON
din 83.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.