Atribuită Cumpărare directă

FASA ELASTICA DE COEZIUNE 6 cm x 20 m si benzi cu orificiu pt imobilizarea pacientilor agitati

Număr anunț
DA35855647
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON