Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat
Lucrări de covoare bituminoase, asigurarea scurgerii apelor pluviale şi siguranţă rutieră pe: DJ 280E: lim. Mun.Iași - Rediu (DJ 282), km. 0+366 – 6+820, L = 6,454 km
- Număr anunț
- CN1083172
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.226.890 RON
- Valoare atribuită
- 9.288.641,08 RON 24,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2025 15:13
- Anunț de atribuire
- CAN1171474
- Termen limită
- 04.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249732
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 3
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Subcontractanți 3
GENERAL TEHNIC SRL CUI 8357395
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
REVIVO SRL CUI RO15857369
Valoare atribuită
9.288.641,08 RON
din 12.226.890 RON estimat
24,0%
Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 2.938.248,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.