Atribuită Anunț de participare

Furnizare Piese Auto pentru Ambulante Marca Mercedes

Număr anunț
CN1083171
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
TIMESET AUTO SRL (CUI 15631808)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.237.695,54 RON
Valoare atribuită
1.293.360 RON
Data publicării
08.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155130
Termen limită
11.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
444158-2025
Documentație de atribuire
DF1249844

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIMESET AUTO SRL CUI RO15631808

Valoare atribuită

1.293.360 RON

din 1.237.695,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.