Atribuită Cumpărare directă

Înlocuire piese uzate la mașini de numărat bancnote

Număr anunț
DA35807911
Autoritate contractantă
Directia Fiscala Locala Sibiu (CUI 15408033)
Furnizor / câștigător
COMPACT ELECTRONICS SRL (CUI 788791)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
859,60 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,60 RON