Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,3% sub estimat
Lucrări de covoare bituminoase, asigurarea scurgerii apelor pluviale şi siguranţă rutieră pe: DJ 249A : lim. Mun. Iași - Holboca, km. 2+600 – 4+615, L = 2,015 km
- Număr anunț
- CN1083248
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.445.370 RON
- Valoare atribuită
- 2.540.251,84 RON 26,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2025 08:21
- Anunț de atribuire
- CAN1170825
- Termen limită
- 08.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249845
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 3
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Valoare atribuită
2.540.251,84 RON
din 3.445.370 RON estimat
26,3%
Adjudecat la 73,7% din estimat · economie 905.118,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.