Atribuită
Anunț de participare
Analizor pentru dozarea drogurilor din salivă
- Număr anunț
- CN1083246
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.846.240 RON
- Valoare atribuită
- 4.668.030 RON
- Data publicării
- 09.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1161627
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 446017-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249759
Documente
Documentația de atribuire
- 04. Formulare_semnat.docx.p7s
- Anexa A - Matrice de conformitate - FORMATUL PENTRU PROPUNEREA TEHNICA_semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini si anexa_Redacted_semnat.pdf
- FisaDate_DF1249759.pdf
- Model Proiect Acord Cadru_Redacted_semnat.pdf
- Model Proiect Contract Subsecvent_Redacted_semnat.pdf
- Specificatii tehnice_Redacted_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MTM BEST SUPPLY S.R.L. CUI 45834774
Terți susținători 1
ARMAS ELEKTRONIK SAN. VE TIC. LTD. STI CUI 0800292506
Valoare atribuită
4.668.030 RON
din 2.846.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro