Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat
Achizitia de Tablete grafice pentru activitatea medicală, aferente proiectului "Dezvoltarea sistemelor digitale în cadrul SCBI-eSCBI".
- Număr anunț
- CN1083238
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
- Cod CPV
- 30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.380 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON 28,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153822
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 446293-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249684
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -Tablete medicale pentru management clinic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249684.pdf
- Formulare.rar.p7s
- Model Contract .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IT GENETICS S.A. CUI RO 21310535
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Valoare atribuită
100.000 RON
din 139.380 RON estimat
28,3%
Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 39.380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.