Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de dotari - echipamente TIC
- Număr anunț
- CN1083213
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.767.950 RON
- Valoare atribuită
- 3.767.939 RON
- Data publicării
- 08.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155613
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 442769-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249589
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Formularul de oferta.doc.p7s
- caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1249589.pdf
- Formulare .docx.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX ONLINE SRL CUI 30931248
Valoare atribuită
3.767.939 RON
din 3.767.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro