Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat

FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA PENTRU SEDII / STRUCTURI PROPRII SAU AFLATE IN ADMINISTRAREA ADMINISTRATIEI SERVICIILOR SOCIALE COMUNITARE PLOIESTI

Număr anunț
CN1083192
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.746.129,42 RON
Valoare atribuită
1.592.666,76 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
08.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1153148
Termen limită
07.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
441710-2025
Documentație de atribuire
DF1249621

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961

Valoare atribuită

1.592.666,76 RON

din 1.746.129,42 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 153.462,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.