Anulată Anunț de participare

Furnizarea de materiale didactice specifice pentru salile de clasă, laboratoarele scolare, cabinetele scolare si salile de sport aferente unitățile de învățământ preuniversitar din Municipiul Beiuș, judetul Bihor, din cadrul proiectului Dotarea unitatilor de invatamant din Municipiul Beius, judetul Bihor.

Număr anunț
CN1083176
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701.590,80 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.07.2025 15:39
Anunț de atribuire
CAN1155866
Termen limită
08.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249675

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 701.590,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MATERIALE DIDAC MATERIALE DIDACTICE PENTRU COLEGIUL NAȚIONAL "… 176.286,04 RON Anulat
2 MATERIALE DIDACTICE PENTRU LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC "NICOLAE… 281.995,80 RON Anulat
3 MATERIALE DIDACTICE PENTRU COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ 127.627,66 RON Anulat
4 MATERIALE DIDACTICE PENTRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE POPOVICI… 115.681,30 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
OSTEMPER - VB SRL CUI 21372180

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.