- Număr anunț
- CN1083272
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.371 RON
- Valoare atribuită
- 156.300 RON
- Data publicării
- 09.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160287
- Termen limită
- 12.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 446043-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249813
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini 30.06.docx.p7s
- Draft contract 30,06 FINAL.docx.p7s
- FisaDate_DF1249813.pdf
- Modele Formulare 2025.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Valoare atribuită
156.300 RON
din 156.371 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro