Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Buldoexcavator, necesar pentru lucrari de intretinere la CIC Ramnicelu-Nod Rutier Ramnicu Sarat, km 96 +650, CIC Slobozia Ciorasti, Nod Rutier Slobozia Ciorasti, km 159+200, din cadrul proiectului “Autostrada Buzau-Focsani” -2buc - DRDP Buzau
- Număr anunț
- CN1083297
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.386.320 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1166866
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 450524-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249945
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator preturi - Anexe prop financiara.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1249945.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model Contract buldoexcavator CIC Ramnicelu CIC Slobozia Ciorasti 2 buc.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
1.386.320 RON
din 1.600.000 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 213.680 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.