Atribuită Anunț de participare

Prajini electroizolante si accesorii

Număr anunț
CN1083277
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730.086 RON
Valoare atribuită
802.680 RON
Data publicării
08.07.2025 15:44
Anunț de atribuire
CAN1154358
Termen limită
07.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249878

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207

Valoare atribuită

802.680 RON

din 730.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.